منوهای نصب در پنل مدیریت

آیین تجلیل از رتبه های برتر جشنواره علمی پژوهشی و نوجوان خوارزمی در سال 1400

آیین تجلیل از رتبه های برترجشنواره علمی پژوهشی نوجوان خوارزمی در پژوهش سرای دانش آموزی شاهرود برگزار شد.

 

آیین تجلیل از رتبه های  برتر جشنواره علمی پژوهشی نوجوان خوارزمی به همت پژوهش سرای دانش آموزی شاهرود همزمان با هفته پژوهش  با حضور حسین رشیدی معاون آموزش متوسطه استان سمنان، سیدمحمدموسوی معاون مدیرکل ومدیرآموزش و پرورش شهرستان شاهرود، هادی عامریان معاون آموزش متوسطه شهرستان شاهرود،مدیران مدارس شهرستان شاهرود  در محل سالن خوارزمی پژوهش سرای دانش آموزی شاهرود  برگزار شد.

 در این آیین مدیر پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان شاهرود ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان در این آیین گفت:

 برگزاری برنامه های هفته پژوهش در هر سال، فرصت مناسبی برای بررسی دستاوردها و چالش های فراروی حوزه پژوهش و پژوهشگران کوشا بویزه پژوهش گران دانش آموزی  به شمار می رود.

شکوفه سهیلی افزود: نقش و اهمیت این حوزه همیشه مهم ارزیابی شده است و به ویژه با ابتکار مقام معظم رهبری در طرح نظریه جنبش نرم افزاری، ضرورت توجه به آن بیشتر تبیین و تشریح شده است.

وی افزود:در این راستا پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان شاهرود افتخار دارد در این محفل از کلیه دستندرکاران این بخش به نوبه خود تقدیر نماید

مدیر پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان شاهرود در پایان  با تبریک هفته پژوهش و فناوری ،صمیمانه از تلاشهای  پژوهشگران برتر دانش آموزی و دستندرکاران آموزش و پرورش شاهرودافزود: افق روشن فردای این سرزمین در گرو هوشمندی و کوشش دانش آموزان پژوهش گر می باشد و ما باید در جهت تحقق این مهم گام برداریم.

 معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش  استان سمنان نیز در این آیین ، با قدردانی از تلاش های مجموعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شاهرود، در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و حرکت در مسیر پژوهش محوری اظهار داشت: تنها ۲۵درصد دانش آموزان استان سمنان در شهرستان شاهرود هستند اما خوشبختانه  نیمی از رتبه های علمی و پژوهشی استان، متعلق به  شهرستان شاهرود است.

حسین رشیدی ارتقای صلاحیت های حرفه ای معلمان و پرداختن به مفاهیم کلیدی دروس را از الزامات آموزش در شرایط کنونی دانست و افزود: برگزاری جشنواره های خوارزمی، جابر و مسابقات علمی، فرهنگی و هنری به منزله ایجاد موقعیت های متنوع یادگیری و تربیت دانش آموزانی پژوهش محور و خلاق می باشد.

 هادی عامریان معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شاهرود نیز در این آیین  با اشاره به اهمیت پژوهش های کاربردی نسبت به پژوهش های بنیادی، کاربردی کردن علوم و ارتباط دادن آن با زندگی و نيازهای جامعه و آشنايي دانش‌آموزان با پژوهش و شيوه‌های کشف و حل خلاقانه مسائل علمی و فنی را از مهمترین اهداف جشنواره علمی پژوهشی خوارزمی برشمرد.

گفتنی است در پایان این مراسم از برترین های جشنواره نوجوان خوارزمی، معلمان راهنما، داوران، ناظران و دست اندرکاران این دوره از جشنواره  با اهدا لوح تقدیر و هدایا  تقدیر بعمل آمد .

آیین تجلیل از رتبه های برتر جشنواره علمی پژوهشی و نوجوان خوارزمی در سال 1400 :
طراحی شده توسط گروه IT پژوهشسرا