کلاس آموزش تولید محتوا

کلاس آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا برای  مقاصد گوناگون

ایجاد یک تحول عظیم در روند کسب و کار شما، زمانی انجام می شود که با تغییرات زمانه همسو باشید. شک نکنید یکی از مهمترین فاکتورهایی که می توان به آن اتکا کرد، بحث تولید محتوای اصولی و استاندارد است.
تولید محتوا این امکان را در اختیار شما می گذارد که در مسیر برندینگ، توسعه کسب و کار، جلب اعتماد مشتری، افزایش فروش و… موثر عمل کنید. کلاس آموزش تولید محتوا دقیقا در همین مسیر قدم برمی دارد و به شما کمک می کند تا بتوانید به صورت استاندارد، فضای کلی کسب و کار خود را تغییر دهید.

در کلاس آموزش تولید محتوا هر آن چیزی که نیاز است تا شما به عنوان یک تولید کننده محتوا بیاموزید، نوشته شده است. به عنوان مثال شما می توانید در ابتدا با مراحل تولید محتوای باکیفیت، ساخت محتوای صوتی به صورت پادکست، تولید محتوا تصویری و گرافیکی، آشنایی با مراحل ساخت محتوای ویدیویی، یادگیری الگوریتم های شبکه های اجتماعی(یوتیوب، آپارات و اینستاگرامآموزش تولید محتوای مناسب برای اینستاگرام، راه اندازی یک وب سایت به نام خودتان یا کسب و کارتان و… آشنا شوید و در نهایت به سراغ موضوعاتی چون روش های درآمدزایی از تولید محتوا و… بروید. فراموش نکنید که تولید محتوا دیگر همچون گذشته نیست که با کپی کردن از سایت های گوناگون، بتوان یک محتوا آماده کرد.
این روزها تولید محتوا به یکی از پردرآمدترین شغل های جهانی تبدیل شده است و برای رسیدن به درآمد، باید آن را به صورت اصولی یاد گرفت. پس روش های نخ نمای قدیمی را کنار بگذارید و برای تولید محتوا، به سراغ کلاس آموزش تولید محتوا بروید و قدم به قدم به شیوه اصولی آموزش ببینید. فرقی ندارد که شما یک صاحب کسب و کار هستید یا یک جویای کار و یا یک معلم، کلاس آموزش تولید محتوا می تواند نقطه آغاز رشد شما باشد.

محمد کاخکی 

(مهندس فناوری اطلاعات و توسعه دهنده وب)

محمد کاخکی بیش از 12 سال است که دبیر آموزش و پرورش است و در کنار آن مطالعاتی در حوزه ی فناوری اطلاعات و شبکه دارد.

در پژوهشسرای دانش آموزی شاهرود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

قبل از هرچیز کمی تجربه و ذوق و مقدار زیادی پشتکار

در طول جلسه شما امکان طرح سوال و دریافت پاسخ از مدرس را دارید ولی ممکن است پس از شروع کار سوالات بیشتری برای شما ایجاد شود.

گروهی در شبکه های اجتماعی برای تبادل نظر و طرح چرسش های احتمالی تشکیل خواهد شد.

بله، با توجه به پروژه محور بودن دوره، بعد از گذشت 2 ماه، می تونید محتوا تولید کنید و در کسب و کار حود یا دیگران استفاده کنید و به سادگی می تونید وارد بازار کار بشید.

 نخست اینکه بازار تولید محتوا، بسیار داغ است و به شدت بازار به کارشناسان تولید محتوا نیازمند است. تولید محتوا تنها کاری است که در صورت تخصص داشتن در آن، حتی یک لحظه هم بیکار نخواهید بود و نکته اخر هم اینکه، هزینه پرداختی شما برای این دوره، یک پنجم حداقل درامد شما در یک ماه می باشد.

هیچ چیز در این دنیا غیر ممکن نیست، اما با توجه به تخصصی بودن دوره تولید محتوا، نیاز هست که یک مربی کنار شما باشد، به شما پروژه دهد و ایرادات کار شما را رفع کند،در این صورت شما در تولید محتوا حرفه ای خواهید شد

علاقه، وقت کافی و تمرین فراوان. این سه مورد تنها چیزهایی هست که باید داشته باشید.

کلاس تولید محتوا دو ماه و نیم خواهد بود، کلاس ها با مبانی تولید محتوا  شروع می شود  بعد از آن بهینه سازی تولید محتوا صوتی،  بهینه سازی تولید محتوا ویدئویی و پس از آن بهینه سازی تولید محتوا شبکه های اجتماعی آموزش داده می شود و در نهایت آموزش های مختص به اینستاگرام برای دانشجویان برگزار می شود.

کلاس آموزش تولید محتوا

کلاس آموزش تولید محتوا

 

آموزش تولید محتوا برای  مقاصد گوناگون

کلاس آموزش تولید محتوا

آموزش جامع تولید محتوا تصویری، ویدیویی و راه اندازی وب سایت